20 Kasım 2009

Yıkık,Dökük


Bir türlü geçmişimden kurtulamıyorum.Ne zaman "oh be artık özgürüm,rahat nefes alabiliyorum" dediğim anda,pat karşıma geçmişim çıkıyor.Nasıl canımın yandığını anlatamam.Sanki kalbim duruyor,nefes alıp vermem yavaşlıyor.Ne yapıcağımı bilmiyorum.Çaresiz değilim.Güçsüz olmadım,olmakta asla istemem.Ayaklarım yere sımsıkı,sağlam basarken bu olanlar ayaklarımı yerden kesiyor sanki.Yorgunum,dinlenmek istiyorum.
Bu video da Nurejew için.Umarım istediğin budur.

3 yorum:

 1. Bir yazıda bulunmak ve kişiye özel bir video konulması onur ile sevgi duymak arasında gidip gelmekten ibaretten daha fazlası..

  Muzik ise: Koyduğun muzik listende 3 tane yorumu vardı. Tam olarak bu doğru olanı değildir. Müsait olduğun zamanı yakalayıp şarkının 3 farklı yorumunuda benim mailime sıkıştırma imkanın var ise yeni yazımı yayınlama fırsatına erişeceğim.

  Mutluyum. İnceliğinden, düşünmenden ötürü..

  Nurejew

  YanıtlaSil
 2. Yeniden yazmaya başlamana çok sevindim.
  Kafamı bi toparlasam...Baksam bile görmüyorum,görsemde duymuyorum bu aralar.En iyisi biraz kendimi zorlayıp bulayım senin istediğini :)Böylelikle yeni yazını da okumuş olurum.

  YanıtlaSil
 3. gönderdiğin REQUIEM çok etkileyici geçmiş peşimizi bırakmaz ancak geçmişimiz bizi takip edecek diye günümüzü yaşamaktan çekinmek bizim zamana karşı tek silahımız olan şimdiyi harcamak olur.

  YanıtlaSil